Międzynarodowy Dzień The Clash w Antyradiu

Międzynarodowy Dzień The Clash w Antyradiu

Opublikowany

7 lutego na antenie Antyradia i stronie Antyradio.pl będzie obchodzony Międzynarodowy Dzień The Clash. W akcję zaangażowane są 92 największe rockowe rozgłośnie z całego świata.

Międzynarodowy  Dzień The Clash (International Clash Day) to projekt zapoczątkowany w 2013 roku przez Radio KEXP z  Seattle w Stanach Zjednoczonych. 7 lutego rockowe stacje radiowe na całym świecie będą celebrować muzykę jako narzędzie świadomości  społecznej oraz przypominać legendarną brytyjską grupę punkrockową.  Celem akcji jest propagowanie idei solidarnościowych, jednościowych i  prointegracyjnych, a także sprzeciw wobec zachowań rasistowskich.  
Jedynymi partnerami Międzynarodowego Dnia The Clash w Polsce są Antyradio i Antyradio.pl. Pełną listę uczestników projektu i dodatkowe informacje można znaleźć na stronie:   http://internationalclashday.com

Przez cały dzień na antenie Antyradia będzie można usłyszeć piosenki The Clash, a po 17.00 specjalne wydanie programu "Kasprologia" Tomasza  Kasprzyka. Z kolei na Antyradio.pl   pojawią się głosowanie na najlepszy utwór brytyjskiego zespołu i wiele ciekawostek z historii  grupy.

Kopiuj tekst

Udostępnij

"Melosłownik Bryndala" w Meloradiu

Rafał Bryndal dołącza do zespołu Meloradia. W swoim nowym programie będzie opowiadał o dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości oraz języku, który za tą zmianą próbuje nadążyć. „Melosłownik Bryndala” emitowany  będzie dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki po godz. 8.15.