asdd

ABI/COMPLIANCE MANAGER

EUROZET poszukuje kandydatów na stanowisko: ABI/COMPLIANCE MANAGER

Jest to stanowisko podlegające bezpośrednio Prezesowi Zarządu spółki. Celem jest dbałość o najwyższej jakości standardy dotyczące procesów wewnętrznych Spółki oraz ochrony wszelkich danych wrażliwych. Wymaga to najwyższej klasy etyki, zrozumienia celów organizacji, specyfiki ryzyka biznesowego, operacyjnego oraz finansowego, w którym działa spółka, zewnętrznych uregulowań oraz różnych potrzeb reprezentowanych przez udziałowców, zarząd i pracowników.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie i utrzymanie polityki bezpieczeństwa danych osobowych oraz zapewnienie przestrzegania w spółce przepisów o ochronie danych osobowych oraz inne, zgodne z art. 36a ust. 2 Ustawy o Ochronie Danych Osobowych;
  • Współpraca z instytucjami nadzorującymi, m.in. z GIODO;
  • Opracowanie, wdrożenie polityki compliance oraz innych regulacji dotyczących nadzoru wewnętrznego;
  • Uczestnictwo w projektowaniu nowych systemów kontroli wewnętrznej;
  • Identyfikacja, raportowanie i zarządzanie ryzykiem braku zgodności w procesach realizowanych w grupie oraz wydawanie rekomendacji;
  • Odpowiedzialność za projekty jednorazowe (np. due dilligence, audyty śledcze);
  • Planowanie, przygotowywanie oraz prowadzenie cyklicznych szkoleń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: prawo, ekonomia, finanse, bankowość);
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku związanym z ochroną danych osobowych, w obszarze compliance, audytu, kontroli wewnętrznej;
  • Znajomość przepisów z zakresu ochrony danych osobowych;
  • Umiejętność sporządzania dokumentacji, m.in. procedur i innych regulacji wewnętrznych;
  • Umiejętność myślenia analitycznego oraz wyciągania poprawnych wniosków;
  • Umiejętność komunikowania się na różnych szczeblach organizacji;
  • Odpowiedzialności, inicjatywy oraz konsekwencji w działaniu;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;

Oferujemy:

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pracę w jednej z czołowych grup radiowych w Polsce;
  • Opiekę medyczną.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

%s1 / %s2