asdd

Administrator IT

Eurozet poszukuje kandydatów na stanowisko: Administrator IT

Nr. Ref. EUROZET/IT/02/2017

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Administrowanie klastrem VMWare;
  • Rozwój i utrzymanie sieci SAN i macierzy dyskowych;
  • Administracja firmowego Active Directory (centrala plus 20 oddziałów w Polsce);
  • Zarządzanie firmowymi serwerowniami;
  • Konfiguracja i nadzór systemu kopii zapasowych;
  • Zapobieganie awariom;
  • Migracja infrastruktury i usług w chmury;

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenia wyższego, preferowane informatyczne lub pokrewne;
  • Doświadczenia w konfigurowaniu i administracji klastrów VMWare;
  • Doświadczenia w konfiguracji macierzy dyskowych i switchy SAN(Cisco, Brocade);
  • Znajomości systemów Wndows i zagadnień związanych z konfiguracją wielooddziałowej struktury w Active Directory;
  • Umiejętności podstawowej konfiguracji urządzeń sieciowych (switche core i dostępowe, UTM, routery linux, Cisco AP);
  • Podstawowej znajomość systemu Linux;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym porozumienie z osobami technicznymi;
  • Komunikatywności, oraz umiejętności pracy w zespole;
  • Odpowiedzialności oraz terminowości;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych;
  • Miłą atmosferę pracy;
  • Opiekę medyczną.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

%s1 / %s2