asdd

Administrator IT

EUROZET poszukuje kandydatów na stanowisko: Administrator IT

Opis stanowiska:

  • Budowanie skalowalnych, bezpiecznych i wydajnych środowisk IT,
  • Zapobieganie awariom zamiast ich usuwania,
  • Automatyzowanie pracy a nie używanie apt-get install,
  • Robienie dużych i dobrych rozwiązań z innymi zespołami technicznymi,
  • Przechodzenie w chmury,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Ciągły rozwój.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Specjalizacji w projektowaniu wysoko dostępnej infrastruktury webowej(LAMP),
  • Doświadczenia w konfiguracji macierzy dyskowych, oraz umiejętności konfiguracji urządzeń sieciowych,
  • Praktycznej znajomości SAN w oparciu o FC i iSCSI,
  • Umiejętności wykorzystania narzędzi automatyzujących zarządzanie infrastrukturą(Puppet/ Ansible)
  • Dobrej znajomości Windows, VMWare,
  • Znajomości zagadnień związanych z routingiem (BGP, VRRP),
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z osobami technicznymi.
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Mile widziana:

  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją wielooddziałowej struktury w Active Directory,
  • Umiejętność programowania w językach skryptowych python, perl, itp.,
  • Technologie streamingu audio i video w sieci,
  • Administracja aplikacją Zimbra.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Opiekę medyczną.

Jest czołową grupą radiową w Polsce. W jej skład wchodzą takie stacje radiowe jak: Radio ZET, Radio ChilliZet, Radio ZET Gold, Radio PLUS, Antyradio, Planeta.fm (stacja internetowa), a także Studio ZET oraz RRM Dom Sprzedaży Radia. EUROZET jest również wyłącznym przedstawicielem 48 stacji Pakietu Niezależnych na ogólnopolskim rynku reklamy.
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

%s1 / %s2