asdd

Administrator - Wdrożeniowiec Systemów Rodziny Back Office

EUROZET poszukuje kandydatów na stanowisko: Administrator - Wdrożeniowiec Systemów Rodziny Back Office

Miejsce pracy: Warszawa

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenie wyższe (ekonomia i finanse, informatyka, zarządzanie)
• Minimum 3-letnie doświadczenie w roli administratora;
• Bardzo dobra znajomość platformy MS SharePoint 2013 lub wyższej oraz serwera IIS;
• Doświadczenie w administracji i optymalizacji MS SQL Serwer 2008, MS Windows Server 2012, Hyper-V;
• Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów w wymienionych powyżej systemach i środowiskach;
• Doświadczenie we wdrażaniu projektów IT oraz prowadzeniu testów integracyjnych i wydajnościowych;
• Dobra znajomość Active Directory;
• Znajomość i doświadczenie we współpracy z użytkownikami końcowymi w obszarze systemów klasy BPM, ERP, CRM;
• Znajomość j. angielskiego (umożliwiająca swobodną komunikację i prowadzenie korespondencji)
• Komunikatywność, orientacja na klienta i współpracowników;
• Wysoka efektywność w zakresie planowania i organizacji pracy;
• Umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmian;

Atuty:

• Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych innych niż MS SQL;
• Znajomość HTML, ASP.NET, MVC, PHP, JavaScript, C++ ;
• Orientacja w zagadnieniach sieciowych;
• Znajomość zagadnień bezpieczeństwa;
• Doświadczenie w pracy w firmie z sektora mediów elektronicznych.

Opis stanowiska:

• Aktywne uczestnictwo i wsparcie w obszarze IT realizowanego przez Spółkę projektu wdrożenia systemu klasy BPM;
• Integracja rozwiązania z systemami klasy ERP, HR oraz CRM;
• Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemów;
• Bieżące utrzymanie oraz dalszy rozwój systemów.

Oferujemy:

• Umowę o pracę;
• Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego;
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
• Opiekę medyczną.

Jest czołową grupą radiową w Polsce. W jej skład wchodzą takie stacje radiowe jak: Radio ZET, Radio ZET Chilli, Radio ZET Gold, Radio PLUS, Antyradio, Planeta.fm (stacja internetowa), a także Studio ZET oraz RRM Dom Sprzedaży Radia. EUROZET jest również wyłącznym przedstawicielem 48 stacji Pakietu Niezależnych na ogólnopolskim rynku reklamy.
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

%s1 / %s2