asdd

Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych

Eurozet Sp. z o.o.

poszukuje kandydatów na stanowisko:

EZ/ADMIN/02/2017

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie i nadzór nad wykonywaniem drobnych napraw i remontów na terenie biura;
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów (tj. Odbiór faktur z restauracji i sklepów);
  • Zapewnianie wsparcia innym pracownikom pozostałych działów, oraz realizacja innych zadań przydzielonych w ramach wsparcia pozostałych działów;
  • Zakup i obieg środków trwałych (od zebrania potrzeb, poprzez dokonanie zakupu po wydanie środków trwałych);
  • Zaopatrzenie w usługi i materiały (wybór i obsługa zakupu innych materiałów i usług)
  • Dystrybucja towarów w ramach firmy;
  • Obsługą floty samochodowej (wsparcie użytkowników w kwestiach związanych z usterkami, pomoc w ustaleniu problemów dotyczących eksploatacji; kontakt z serwisem zewnętrznym; ubezpieczenie floty oraz wszelkie kwestie związane z rozliczeniem kosztów dotyczących obsługi);
  • Wsparcie w bieżącej pracy zespołu administracji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne,
  • Doświadczenie minimum rok na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie z umowami różnego rodzaju (umowy najmu, z dostawcami, itp.);
  • Prawo jazdy – warunek konieczny;
  • Doskonała organizacja pracy oraz komunikatywność;
  • Skuteczność w działaniu oraz dokładność i systematyczność,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zarządzania kilkoma projektami jednocześnie,
  • Obsługa urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych;
  • Miłą atmosferę pracy;
  • Opiekę medyczną.

Kandydatów prosimy o przesłanie cv (wraz z linkiem do opublikowanego tekstu)

%s1 / %s2