asdd

Redaktor Online Adrenalina

EUROZET poszukuje kandydatów na stanowisko: Redaktor Online Adrenalina

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

• Doświadczenia w pracy redakcyjnej lub dziennikarskiej;
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
• Orientacji w tematach szeroko pojętej adrenaliny;
• Znajomości specyfiki Internetu i mediów społecznościowych;
• Znajomości zasad SEO;
• Poczucia humoru, komunikatywności i chęci pracy w zespole;

Mile widziane:

• Znajomość narzędzi analitycznych;
• Łatwość poruszania się w CMS;

Zadania:

• Wyszukiwanie interesujących tematów, które łączą się z pojęciem "adrenalina"
• Pisanie oraz redagowanie krótkich newsów i dłuższych artykułów;
• Publikowanie treści w mediach społecznościowych;
• Współpraca z innymi działami;

Oferujemy:

• Możliwość zdobycia doświadczenia w rozwoju projektów internetowych;
• Możliwość pracy przy projektach crossmediowych;
• Pracę pełną ciekawych wyzwań.

Wraz z CV prosimy o przesyłanie próbki tekstu, który mógłby się znaleźć w serwisie Antyradio.pl w dziale Adrenalina.

Jeśli:
Nie możesz się oderwać od filmu o driftującym kierowcy bez rąk na YouTubie?
Jesteś zafascynowany ekstremalną jazda na sankach w wydaniu Polaków?
Wiesz co się stanie, gdy jadąc ustawisz pozycję P w automacie?

W takim razie to praca dla Ciebie!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

%s1 / %s2