asdd

Redaktor Online - Planeta FM

Redaktor Online

Nr. Ref. EC/PLANETA/03/2017

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wyszukiwanie ciekawych tematów i sugerowanie własnych,
  • Tworzenie materiałów wideo,
  • Pisanie oraz redagowanie krótkich newsów i dłuższych artykułów,
  • Publikowanie treści w mediach społecznościowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy redakcyjnej lub dziennikarskiej,
  • Wiedzy na temat funkcjonowania portali internetowych,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Orientacji w tematyce rozrywkowej, lifestylowej, bieżących wydarzeń
  • Miłości do Internetu i mediów społecznościowych,
  • Dystansu do świata, do siebie i do Internetu,
  • Pozytywnej energii i poczucia humoru.

Mile widziane:

  • Znajomości zasad SEO,
  • Łatwość poruszania się w CMS.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia oświadczenia w rozwijaniu projektów internetowych,
  • Udział w tworzeniu crossmediowych projektów,
  • Pracę pełną wyzwań,
  • Dużo pozytywnych emocji,
  • Luźną atmosfera,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Wymagane CV oraz wykonanie zadania rekrutacyjnego w postaci krótkiego artykułu na temat, który mógłby zainteresować czytelnika portalu Planeta FM

%s1 / %s2