asdd

Redaktor Online – dział Adrenalina

Antyradio.pl

szuka kandydatów na stanowisko:

Nr. Ref. EC/ANTYRADIO/01/2017

Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli:

  • Fascynują Cię sporty ekstremalne i rekordy nie z tego świata
  • Kręcą Cię gromne wysokości i niezwykłe prędkości
  • Lubisz nowinki motoryzacyjne i nowe gadżety

W takim razie to praca dla Ciebie!

Zadania:

  • Wyszukiwanie interesujących tematów, które łączą się z pojęciem „adrenalina”
  • Pisanie oraz redagowanie krótkich newsów i dłuższych artykułów
  • Publikowanie treści w mediach społecznościowych
  • Współpraca z innymi działami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy redakcyjnej lub dziennikarskiej
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Orientacji w tematach szeroko pojętej adrenaliny i sportów ekstremalnych
  • Znajomości specyfiki Internetu i mediów społecznościowych
  • Znajomości zasad SEO
  • Poczucia humoru, komunikatywności i chęci pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi analitycznych
  • Łatwość poruszania się w CMS

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia oświadczenia w rozwijaniu projektów internetowych
  • Pracę pełną wyzwań
  • Dużo pozytywnych emocji
  • Luźną atmosfera
  • Prywatną opiekę medyczną

Wraz z CV prosimy o przesyłanie próbki tekstu, który mógłby się znaleźć w serwisie Antyradio.pl w dziale Adrenalina.

%s1 / %s2