asdd

Redaktor Online – dział Film

Antyradio.pl

szuka kandydatów na stanowisko:

Nr. Ref. EC/ANTYRADIO/02/2017

Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli:

  • Kręcą Cię wszelkiego rodzaju ciekawostki filmowe
  • Nocami siedzisz z nosem w komiksach lub do rana oglądasz seriale
  • Popkultura, fantastyka i science-fiction nie mają przed Tobą tajemnic
  • Umiesz znaleźć i napisać niepowtarzalnego newsa, którego przeczytają miliony

To szukamy właśnie Ciebie!

Zadania:

  • Wyszukiwanie interesujących tematów do działu filmowego Antyradio.pl
  • Pisanie oraz redagowanie krótkich newsów i dłuższych artykułów
  • Publikowanie treści w mediach społecznościowych
  • Śledzenie źródeł informacji (agencje prasowe, magazyny, RSS, inne źródła informacji) dotyczących świata filmu
  • Współpraca z innymi działami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy redakcyjnej lub dziennikarskiej
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Orientacji w tematach filmowych polskich i zagranicznych
  • Znajomości specyfiki Internetu i mediów społecznościowych
  • Znajomości zasad SEO
  • Poczucia humoru, komunikatywności i chęci pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi analitycznych
  • Łatwość poruszania się w CMS

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia oświadczenia w rozwijaniu projektów internetowych
  • Pracę pełną wyzwań
  • Dużo pozytywnych emocji
  • Luźną atmosfera
  • Prywatną opiekę medyczną

Wraz z CV prosimy o przesyłanie próbki tekstu, który mógłby się znaleźć w serwisie Antyradio.pl w dziale Film.

%s1 / %s2