asdd

Redaktor Online wiadomości

EUROZET poszukuje kandydatów na stanowisko: Redaktor Online wiadomości

Miejsce pracy: Warszawa

Od kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenia w redakcji newsowej online;
• Znajomości podstaw SEO;
• Doskonałej orientacji w tematach lub WIADOMOŚCI;
• Łatwości w poruszaniu się w CMS;
• Znajomości przynajmniej jednego języka obcego;
• Umiejętności pracy pod presją czasu.

Atuty:

• Umiejętność posługiwania się narzędziami analitycznymi (Googe Analytics, Gemius Traffic)

Zadania:

• Redagowanie treści na stronę www.radiozet.pl;
• Proponowanie tematów na podstawie doświadczenia oraz narzędzi typu Google Trends;
• Dbanie o rozwój kategorii tematycznej;
• Analiza i wyciąganie wniosków na podstawie wyników oglądalności.

Oferujemy:

• Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego;
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
• Opiekę medyczną;
• Przyjazną atmosferę.

Jest czołową grupą radiową w Polsce. W jej skład wchodzą takie stacje radiowe jak: Radio ZET, Radio ZET Chilli, Radio ZET Gold, Radio PLUS, Antyradio, Planeta.fm (stacja internetowa), a także Studio ZET oraz RRM Dom Sprzedaży Radia. EUROZET jest również wyłącznym przedstawicielem 48 stacji Pakietu Niezależnych na ogólnopolskim rynku reklamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

%s1 / %s2