asdd

Stażysta w Dziale HR

EUROZET poszukuje kandydatów na stanowisko: Stażysta w Dziale HR

Miejsce pracy: Warszawa

Od kandydatów oczekujemy:

• doświadczenia na podobnym stanowisku;
• dokładności, skrupulatności i dociekliwości;
• dobrej organizacji pracy;
• znajomości obsługi komputera - pakiet Ms Office;
• komunikatywności;
• zaangażowana i pozytywnego nastawienia do obowiązków.

Do zadań stażysty będzie należało:

• wsparcie w pracach administracyjnych Działu HR;
• archiwizacja dokumentów kadrowo-płacowych;
• przygotowywanie zestawień i raportów dla Działu HR;
• udział w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
• pomoc w bieżących zadaniach Działu HR.

Wybranej osobie oferujemy:

płatne 2-miesięczne praktyki na umowę zlecenie;
• możliwość zdobycia doświadczenia w Dziale HR w branży mediowej.

EUROZET jest czołową grupą radiową w Polsce. W jej skład wchodzą takie stacje radiowe jak: Radio ZET, Radio ZET Chilli, Radio ZET Gold, Radio PLUS, Antyradio, Planeta.fm (stacja internetowa), a także Studio ZET oraz RRM Dom Sprzedaży Radia. EUROZET jest również wyłącznym przedstawicielem 48 stacji Pakietu Niezależnych na ogólnopolskim rynku reklamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

%s1 / %s2