asdd

Ludzie

Kadra zarządzająca Grupy Eurozet

Andrzej Matuszyński, Prezes Zarządu

Pracę w branży medialnej rozpoczynał w Grupie Infor. W latach 1997-2004 był związany z Grupą Eurozet, zajmując m.in. stanowisko Dyrektora Badań i Marketingu i członka zarządu Radiostacji. W latach 2005-2010 pracował w Cyfrowym Polsacie S.A., gdzie jako Członek Zarządu odpowiadał za marketing i obsługę klienta. Od 2010 r. był Członkiem Zarządu i Dyrektorem Operacyjnym ITI Neovision S.A. W latach 2011-2012 pełnił funkcję Dyrektora Pionu Marketingu Grupy Eurozet, a następnie doradzał Zarządowi Grupy.

Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, gdzie studiował psychologię i ekonomię, ze specjalizacją z psychologii reklamy i marketingu. Ukończył też: Podyplomowe Studium Coachingu w Laboratorium Psychoedukacji wraz ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej, Managemant 2000 w Kanadyjskim Instytucie Zarządzania oraz Strategic Marketing In Action w IMD Szwajcaria.

Ewa Rosiewicz, dyrektor biura reklamy

Z mediami jest związana od ponad dwudziestu lat. Pracowała w Infor Biznes i AWR Wprost, jako Dyrektor Sprzedaż Działu Agencyjnego. W latach 1993-2008 w dziale sprzedaży Grupy Eurozet zarządzała m.in. Działem Obsługi Klienta, Trade Marketingiem, PR-em i Promocją RRM.

Absolwentka Wyższej Szkoły Marketingu i Biznesu w Łodzi

Rafał Tomasz Biegała, dyrektor ds. rynków lokalnych

Od 1992 roku związany z Grupą Eurozet. Karierę zawodową zaczynał w strukturach RRM Domu Sprzedaży Radia. W 1997 objął stanowisko New Business & Development Directora w telewizji Nasza TV. Do Grupy Eurozet powrócił w 2000 roku, gdzie został odpowiedzialny m.in. za współpracę ze stacjami radiowymi.

Z wykształcenia lekarz medycyny. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Warszawie oraz podyplomowe studia w Lubelskiej Szkole Biznesu.

Sławomir Assendi, redaktor naczelny Radia ZET

%s1 / %s2
- +