asdd

Prasa

4 września rusza jesienna ramówka Radia ZET. Zmienią się godziny pasm, pojawią nowe audycje, a do zespołu prowadzących dołączy Roman Osica i Zbigniew Zegler, dyrektor muzyczny Radia ZET.

Radio ZET wprowadza zmodernizowane logo i system identyfikacji wizualnej marki. Kreację przygotowało studio UVMW.

Paweł Truszczyński, dotychczasowy szef redaktorów wydań, awansował na stanowisko z-cy dyrektora informacji Radia ZET.

7 sierpnia Chillizet wprowadza nową ramówkę. Na antenie pojawią się m.in. autorskie programy muzyczne Martyny Wawryło-Wojciechowskiej, Dominiki Kontarowicz, Bartka Winczewskiego i Rafała Turowskiego oraz audycje z muzyką jazzową. Tradycyjnie nie zabraknie informacji o wydarzeniach kulturalnych oraz najciekawszych trendach wielkomiejskiego stylu życia. Zmienią się godziny emisji dotychczasowych pasm.

1 sierpnia do zespołu Chillizet dołączy Natasza Kotarska. Poprowadzi weekendowy program „Spokój w wielkim mieście”.

Katarzyna Buszkowska awansuje na stanowisko dyrektora informacji Radia ZET. Zastąpi na tym stanowisku Daniela Adamskiego, który odchodzi ze stacji.

2 sierpnia na antenie Chillizet usłyszymy nową prowadzącą. Łada Drozda w każdą środę, od 14.00 do 16.00 poprowadzi audycję „Emocjonalny ład”.

Po raz trzeci do Szczecina przypłyną największe żaglowce świata. W tym roku finał regat po Bałtyku odbędzie się w dniach 5-8 sierpnia br. Mieszkańcy i turyści mogą w tym czasie liczyć na wiele atrakcji. Jedną z nich jest koncert polskiej wokalistki, Kayah, która wystąpi na scenie przy Wałach Chrobrego, 7 sierpnia o godz. 20.00. Patronem tegorocznego The Tall Ships Races jest Radio ZET.

Dzisiaj, 3 lipca, wystartował nowy innowacyjny serwis internetowy Grupy Eurozet – mamzdanie.pl. Jego użytkownicy będą komentować bieżące wydarzenia, społeczne i polityczne w formie wypowiedzi wideo. Liderem projektu jest Jacek Gasiński.

1 lipca do zespołu Chillizet dołączy Dagmara Kowalska, która poprowadzi wakacyjne pasma weekendowe oraz wszystkie plenerowe audycje stacji.

Nadchodzi "Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu". Mans Zelmerlow i plejada gwiazd polskiej muzyki na letnim koncercie w Kołobrzegu.

Antyradio będzie miało swoje plenerowe studio festiwalowe podczas rozpoczynającego się 28 czerwca Open'era w Gdyni. Chillizet przygotowuje festiwalowy program.

Zespół Dream Atlas z Pszczyny został laureatem IX edycji Antyfestu Antyradia. W finale głosami internautów pokonał kapele Synthetic Blast i Vermis. Łącznie w tym roku do konkursu zostało zakwalifikowanych sześćdziesiąt młodych rockowych zespołów.

Chillizet wprowadza zmiany do swojej ramówki. Na antenę wraca "Szczypta chilli", "Gabinet dźwięku" pojawi się w środy, a w piątki klubowe oblicze muzyki chilloutowej zaprezentują "Porządne dziewczyny".

3 czerwca (sobota) Radio ZET zaprasza rodziców i najmłodszych do Parku Świętokrzyskiego przy Pałac Kultury i Nauki na piknik „Dzień Dziecka od A do ZET”.

1 czerwca br. stanowisko dyrektora muzycznego Radia ZET obejmie Zbigniew Zegler. Zastąpi Joannę Sołtysiak, która rozstaje się z Grupą Eurozet za porozumieniem stron.

W piątek, 26 maja br., Chillizet zmieni logotyp i oprawę wizualną marki. Jest to związane z powrotem do pierwotnej nazwy stacji.

Radio ZET Gold zmieni nazwę na Meloradio. Wniosek w tej sprawie wpłynął już do KRRiT. Nadawca planuje zmienić nie tylko nazwę. Na antenie pojawią się też nowe audycje oraz nowi prowadzący.

Ponad 200 kapel zgłosiło się do tegorocznej edycji Antyfestu Antyradia, największego obecnie konkursu promującego nieznane szerokiej publice zespoły rockowe. Zwycięzca wystąpi obok gwiazd światowego formatu (m.in. Mastodon i Evanescence) na Rock For People 2017, który odbędzie się w dniach 4-6 lipca w Czechach.

Grażyna Torbicka będzie ponownie specjalną wysłanniczką Radia ZET i ZET Chilli podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, który w tym roku odbędzie się w dniach 17-29 maja.

Dominika Biegańska poprowadzi poranny program ZET Chilli – "Śniadanie do łóżka". Ze stacją związana jest od 6 lat. Dotąd prowadziła weekendowy program "Nastaw się na chill out", a także "Fit & Chill" oraz autorską audycję "Szczypta Chilli".

Iwona Kostka-Kwiatkowska nową redaktor naczelną i dyrektor programową ZET Chilli.

Sławomir Assendi od 8 maja br. obejmie stanowisko redaktora naczelnego Radia ZET. Zastąpi na tym stanowisku Jarosława Paszkowskiego, który złożył rezygnację.

Już po raz szósty Radio ZET zaprasza na aktywną majówkową akcję „Morze, góry i Mazury”, która tradycyjnie będzie organizowana w Łebie, Szczyrku i Mikołajkach.

Sportowy „Sześciopak” oraz muzyczna „Historia niejednej piosenki” to nowe audycje wprowadzone do ramówki Antyradia.

Do zespołu Radia ZET Gold dołączył Paweł Jawor, który poprowadzi weekendowe pasmo między 15.00 a 20.00. Z kolei Piotr Opoka na stałe został współgospodarzem poranka „Zawsze rano Radio ZET Gold”.

Grupa Eurozet uruchomiła nową wersję portalu Radia ZET - www.radiozet.pl. Nad zmianami pracował, przez ostatni rok, cały dział online, a nowy layout i wprowadzone funkcjonalności powstały na podstawie badań preferencji użytkowników. Na nowym portalu znajdziemy podział na sekcje tematyczne, tj.: polityka, zdrowie, czy sport, jak również listę przebojów i flagowy program publicystyczny „Gość Radia ZET” Konrada Piaseckiego.

Do warszawskiej redakcji Radia ZET dołączyła Natalia Żyto. Zastąpiła Romualda Kłosowskiego, który przeszedł do Działu Programowego i będzie zajmować się produkcją audycji. Wcześniej była dziennikarką Polskiego Radia RDC i Informacyjnej Agencji Radiowej.

Po kilkunastoletniej przerwie na antenę Radia ZET wraca Krystyna Janda. W każdy wtorek będzie czytała teksty przebojów Radia ZET w konkursie „Wirujący tekst” nadawanym w popołudniowym paśmie „Uważam ZET” Damiana Michałowskiego i Michała Korościela.

Lagardere Active Radio International (LARI) uruchomił pierwszą cyfrową edycję tytułu ELLE dla francuskojęzycznej Afryki. Za przygotowanie projektu, koncepcję i realizację, odpowiadał zespół działu online Grupy Eurozet.

Porywające koncerty T.Love i July Talk, gwiazdy sceny i show-biznesu oraz niespodzianka od Metalliki - tak wyglądało rockowe wydarzenie sezonu w warszawskiej Stodole. Dla fanów mocnych brzmień to był wyjątkowy rok i taka też była gala 11. edycji plebiscytu „Płyta Rocku Antyradia”. W czwartek Stodoła zamieniła się w rockowe królestwo, w którym główne role grały gwiazdy sceny m.in. Adam Nergal Darski, Perfect, Odział Zamknięty, Big Cyc.

„Strefa osobista” to nowy autorski program Hanny Rydlewskiej, który będzie można usłyszeć w każdą niedzielę między 10 a 11 na antenie Radia ZET Chilli. Premiera 5 marca.

Jacek Gasiński, wieloletni reporter m.in. „Faktów” TVN i „Wiadomości” TVP1, zostanie liderem nowego projektu internetowego, który stanie się integralną częścią portalu radiozet.pl. Z kolei Marek Czunkiewicz i Wojciech Boratyński w roli redaktorów wzmocnią internetowy zespół informacji.

6 marca do zespołu Radia ZET Chilli dołączy Bartek Winczewski.

Grupa Eurozet uruchomiła wersję BETA serwisu muzycznego radiostacja.pl.

Krzysztof Jasica został nowym dyrektorem ds. infrastruktury w Grupie Eurozet.

Kampania wizerunkowa Antyradia „We mnie jest rock” wchodzi w swój drugi etap. W piątek 13-go rusza jej telewizyjna odsłona.

Według Radia ZET najpopularniejszym utworem 2016 roku był „Lost On You” LP. Muzyczne zestawienie minionego roku przygotowano na podstawie głosów oddanych na piosenki we wszystkich notowaniach „Listy przebojów Radia ZET” z ostatnich dwunastu miesięcy.

„We mnie jest rock” pod takim hasłem 27 grudnia br. rusza kampania wizerunkowa Antyradia. W pierwszym etapie zobaczymy kreację na głównych portalach informacyjnych, a następnie w prasie, nośnikach outdoorowych i telewizji. To największa kampania w historii rozgłośni i pierwsza po poszerzeniu zasięgu stacji, które miało miejsce w 2014 roku.

Świąteczna muzyka, znani goście, wizyta w domu Majewskich i specjalne wydania programów tak zapowiadają się tegoroczne święta w Radiu ZET.

Czy święty Mikołaj ma brata? Co mają banany do Bożego Narodzenia? I dlaczego Górale świętują inaczej? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET Gold podczas zbliżających się świąt. W tym roku zaplanowano między innymi specjalne wydania programów „W cztery oczy” oraz „Świąteczne przeboje wszech czasów”. Z kolei w Sylwestra stacja zaprasza na „Gorączkę sylwestrowej nocy”.

Kamil Dąbrowa został dyrektorem – redaktorem naczelnym Radia ZET Gold.

„Stand up, Start up” – nowy cykl programów Olgi Kozierowskiej w Radiu ZET Chilli.

Maciej Bąk dołączy do zespołu Radia ZET. Będzie nowym trójmiejskim reporterem stacji. Zastąpi na tym stanowisku Katarzynę Piotrowską, która odeszła z zawodu.

Hubert Radzikowski dołączy do zespołu Radia ZET. Zadebiutuje na antenie 11 listopada br.

Iwona Szpala i Małgorzata Zubik, dziennikarki stołecznej „Gazety Wyborczej” zostały laureatkami prestiżowej Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego 2016. Wyróżnienia honorowe otrzymali: Mariusz Janicki i Wiesław Władyka („Polityka”), Cezary Łazarewicz oraz Przemysław Talkowski i Małgorzata Cecherz (Polsat/Polsat News).

Osiem nominacji w dwunastej edycji Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego – wybitnego dziennikarza i twórcy Radia ZET. Tegoroczny zwycięzca i wyróżnieni dziennikarzy zostaną ogłoszeni 27 października podczas uroczystej gali, która odbędzie się w warszawskiej Zachęcie. Dzisiaj, 6 października, obradowała Kapituła Nagrody. W jej skład wchodzą wybitni przedstawiciele polskiego dziennikarstwa i rynku mediów, w tym redaktorzy naczelni największych polskich redakcji.

Paweł Zarzeczny został stałym współpracownikiem redakcji radiozet.pl. Jego felietony „Temat rzeka” dotyczące głównie piłki nożnej będą publikowane w każdy czwartek. Premiera 6 października.

„Zmień swój dzień w dzień dobry bardzo”. Pod takim hasłem 1 października startuje kampania Radia ZET, wspierająca nową zabawę antenową. Każdego poranka Agnieszka Kołodziejska i Tomasz Florkiewicz w „Dzień dobry bardzo” spełnią jedno z marzeń słuchaczy.

16 września br. Małgorzata Kozieł obejmie stanowisko rzecznika prasowego Grupy Eurozet. Będzie odpowiedzialna za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną oraz wsparcie komunikacyjne w zakresie B2B, podlegając w obszarze PR'u korporacyjnego zarządowi Grupy, natomiast w pozostałych obszarach – Agnieszce Szoździe, dyrektorowi marketingu.

Rusza kampania promująca nową odsłonę programu „Gość Radia ZET”. Bierze w niej udział Konrad Piasecki.

Paula Korbecka została Product Managerem Działu Online Grupy Eurozet. Do redakcji wiadomości serwisu internetowego radiozet.pl dołączyła Marta Trepczyńska.

Po kilkumiesięcznej przerwie na antenę Radia ZET Chilli wraca Olga Kozierowska – prowadząca audycję "Sukces pisany szminką". Weekendowe pasmo „Nastaw się na chill out” 11.00-19.00 poprowadzą Dominika Biegańska i Martyna Wawryło.

Dobrze znani prezenterzy, nowe programy muzyczne i konkursy to jesienne propozycje Radia ZET Gold.

„Gość Radia ZET” z Konradem Piaseckim, Tomasz Zimoch z autorskim programem podsumowującym najważniejsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia, „Śniadanie w Radiu ZET” przygotowywane wspólnie z Polsat NEWS oraz Witold Lazar jako prowadzący weekendowe poranki to tylko część nowości, które znalazły się w jesiennej ramówce Radia ZET.

"Śniadanie w Radiu ZET" wraca na antenę Radia ZET. Od września program również będzie można zobaczyć „na żywo” w Polsat NEWS. Poprowadzą go wspólnie dziennikarze Radia ZET i Polsat NEWS.

„ZETknięcia z Rio. Olimpijski magazyn Tomasza Zimocha w Radiu ZET” i „ZETknięcia z Rio. Olimpijski magazyn Radia ZET” to nowe pozycje programowe przygotowane dla słuchaczy na czas Igrzysk Olimpijskich w Rio.

Magdalena Adamczyk dołączy we wrześniu do zespołu Radia ZET. Będzie wydawcą i producentem programów radiowych, w tym przede wszystkim "Gościa Radia ZET".

To był jeden z najważniejszych muzycznych wieczorów wakacji. Koncert „Przebojowe lato Radia ZET i Polsatu” w Uniejowie oglądało średnio ponad 1,8 mln widzów. W trakcie nadawania Telewizja POLSAT była liderem wieczornego pasma w obu grupach audytoryjnych. Udziały stacji wyniosły 14,2 % w grupie wszystkich badanych oraz 14,9 % w grupie wiekowej 16-49.

Dwie grupy mediowe wypracowały model współpracy win-win w obszarze serwisów gamingowych. Grupa Onet-RAS Polska stworzyła i uruchomiła dla Grupy Eurozet dwa serwisy z grami online: gry.radiozet.pl i gry.antyradio.pl, po raz pierwszy dostarczając partnerowi zewnętrznemu kompleksową usługę biznesową.

Zespół Strażacy z Warszawy wygrał "Jarocin - Antyfest Antyradia 2016". Decyzją jurorów kapela pokonała siedmiu pozostałych finalistów, wraz z którymi zaprezentowała się na Scenie Głównej Jarocin Festiwal 2016. W nagrodę laureat konkursu wystąpił przed amerykańską legendą thrash metalu – Slayerem!

Filip Jarek jest nowym redaktorem wydań Radia ZET, gdzie będzie przygotowywać i prowadzić Wiadomości Radia ZET. Będzie bezpośrednio podlegać Pawłowi Truszczyńskiemu, szefowi redaktorów wydań.

Tegoroczny cykl wakacyjnych eventów „Active Summer”, na które zaprasza Radio ZET, potrwa od 6 lipca do 14 sierpnia i zawita na sześć nadmorskich plaż.

Najpopularniejsze przeboje w klimatycznej scenerii malowniczego Uniejowa. Już 24 lipca w jednym z najbardziej urokliwych miejsc województwa łódzkiego na jednej scenie spotkają się między innymi: Blue Cafe, Rafał Brzozowski, Kombii, Feel, Sidney Polak, Natalia Szroeder i Varius Manx, a miasto rozbłyśnie wszystkimi kolorami lata. Usłyszymy m.in.: „Orła cień”, „Tak blisko”, „Słodkiego miłego życia”, „A gdy jest już ciemno”, „Lambadę”, „Lustra” i „Otwieram wino”. Doskonała zabawa w rytmie największych, wakacyjnych hitów gwarantowana! Koncert poprowadzą: utalentowana wokalistka Natalia Szroeder, prezenter Telewizji Polsat Maciej Dowbor i dziennikarz Radia ZET Damian Michałowski.

4 lipca do redakcji Radia ZET dołączy Romuald Kłosowski. Będzie reporterem warszawskim, wspierającym również redaktorów wydań.

Do zespołu Antyradia dołączy Krzysztof Skiba. Od poniedziałku, 4 lipca, poprowadzi codzienny program „S.O.S., czyli szyderczym okiem Skiby”.

„Zaraz będzie ciemno” to nowy program Jerzego Owsiaka, którego będzie można słuchać w każdy poniedziałek od 20.00 w Antyradiu. Dwie godziny spotkania z najlepszą koncertową muzyką rockową z Przystanku Woodstock i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Premiera 4 lipca.

Paweł Makowski dołączył do zespołu działu analiz i planowania strategicznego Grupy Eurozet i objął stanowisko Research Managera.

W wakacje Radio ZET nadaje pod hasłem „Upalnego grania bez cienia mówienia”. Jak co roku szykuje się dużo tanecznych przebojów numer 1, odpoczynek od polityki, podróże z plenerowym studiem „ZET Cafe”, a do końca EURO 2016 dużo piłkarskich emocji. Letnia ramówka rusza 27 czerwca.

Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, mnóstwo niespodzianek dla słuchaczy i „Największe przeboje wszech czasów”. Tak zapowiada się tegoroczne lato w Radiu ZET Gold.

Radio ZET i ONET rozpoczynają współpracę promocyjno-programową. Od poniedziałku, 19 czerwca, startuje nowy format wideo: #GaZETki. Dwuminutowy autorski przegląd prasy poprowadzą codziennie rano dziennikarze informacyjni Radia ZET Paweł Truszczyński i Jacek Gratkiewicz.

Jerzy Owsiak wraca do radia. Od lipca br. rozpocznie współpracę z Antyradiem, należącym do Grupy Eurozet. Stacja od lat jest jednym z głównych partnerów medialnych festiwalu Przystanek Woodstock, a także aktywnie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Już po raz trzeci Radio ZET rusza w trasę ze swoim plenerowym studiem „ZET Cafe”. Tym razem w wakacje odwiedzi jedenaście polskich miast, w których dzieje się coś ciekawego i wartego polecenia. Program „ZET Cafe” będzie nadawany w każdą sobotę w godzinach 14.00-18.00.

Od poniedziałku do piątku nowy program Tomasza Zimocha „Euro ZET jeszcze inaczej, czyli Tomasz Zimoch w Radiu ZET”. Premierowy odcinek już 16 czerwca.

„Otwarte od 15” to nowy program Radia ZET Gold, który poprowadzą Małgorzata Kościelniak i Paweł Chowaniec. Premiera 16 maja.

Codzienne specjalne piłkarskie magazyny, jeszcze więcej wiadomości sportowych, godzinny program w niedziele – futbolowe nowości na antenie Radia ZET w okresie EURO 2016.

Konrad Piasecki, w 2015 roku nominowany do Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego oraz uhonorowany tytułem Dziennikarza Roku, dołączy 1 września do zespołu Radia ZET. Od poniedziałku do piątku poprowadzi „Gościa Radia ZET” – audycję, która od blisko 26-ciu lat rozpoczyna dzień w polskiej polityce. To jeden z większych transferów w polskich mediach w ciągu ostatnich lat.

Agnieszka Szozda dołączy do zespołu Eurozet. 1 czerwca obejmie stanowisko dyrektora marketingu, odpowiadającego za wszystkie marki Grupy (Radio ZET, Radio ZET Gold, Radio ZET Chilli, Antyradio).

Do zespołu redakcji online Radia ZET dołączyli dziennikarze: Maciej Wapiński, Krzysztof Sobczak oraz Andreas Nicolaides.

Dominika Sygiet dołączyła do zespołu Antyradia. Od jutra (20 maja) z Włodzimierzem Zientarskim będzie współprowadzić program „Odjechani” emitowany od poniedziałku do piątku między 15.00 a 17.00.

Aż 470 zespołów z całej Polski zgłosiło się do tegorocznej edycji przeglądu „Jarocin – Antyfest Antyradia”, towarzyszącego festiwalowi w Jarocinie! Do kolejnego etapu jurorzy wyselekcjonowali 60 zespołów, które teraz oceniają internauci. 21 maja rozpoczną się ogólnopolskie przesłuchania. Do tego etapu dotrze 30 kapel. Laureata poznamy podczas festiwalu w Jarocinie (7-9 lipca).

Grażyna Torbicka będzie specjalną wysłanniczką Radia ZET i Radia ZET Chilli podczas 69. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, który potrwa od 11 do 22 maja.

Od jutra (5 maja), od 6.00 do 10.00 rano „Piękna i bestia” – nowa poranna audycja w ramówce Antyradia. Poprowadzą ją Joanna Zientarska i Łukasz „Ciechan” Ciechański.

Radio ZET zaprasza do aktywnego spędzenia długiego weekendu majowego. To już piąta edycja akcji "Morze, Góry i Mazury" odbywającej się w Łebie, Szczyrku i Mikołajkach.

Bartek Wejman dołączył do zespołu Radia ZET Chilli. Razem z Weroniką Wawrzkowicz przygotowuje „Wertowanie”, czyli codzienny przegląd prasy, który można usłyszeć od poniedziałku do piątku w poranku „Śniadanie do łóżka” po godzinie 7.00.

zetchilli.pl wystartowało z nowymi, rozbudowanymi treściami i szatą graficzną. Serwis działa w wersji BETA.

15 kwietnia Sławomir Assendi, dotychczasowy dyrektor zarządzający stacji lokalnych, obejmie stanowisko zastępcy szefa stacji radiowych Grupy Eurozet – Jarosława Paszkowskiego. Z kolei Patrycja Michońska, która dotąd była szefową Radia Plus Warszawa, została koordynatorem programów lokalnych Radia Plus. Będzie odpowiedzialna za koordynację pracy lokalnych redakcji Plusa, należących do Grupy Eurozet.

Marcin Bąkiewicz został dyrektorem muzycznym Antyradia, odpowiedzialnym za całościową politykę muzyczną stacji. Do zespołu dołączył w grudniu 2015 r. obejmując stanowisko Music Programmera.


Dłuższe „ZET na punkcie muzyki” Marcina Wojciechowskiego, Piotr Sworakowski w niedziele i Radiu ZET Gold, Mateusz Ptaszyński w weekendy, czyli modyfikacja ramówki Radia ZET.

Projekt, który wystartował w 2011 roku i był realizowany przez pięć kolejnych edycji jako partnerskie przedsięwzięcie TVP2 i Radia ZET nie będzie kontynuowany.

Koncertowa trasa „Lata ZET i Dwójki” zostaje odwołana.

Wiosenna ramówka Radia ZET m.in. z Justyną Dżbik-Kluge, która dołączyła do redakcji, nowym programem „Halo ZET”, dłuższą audycją Szymona Majewskiego oraz Marzeną Chełminiak i Czesławem Mozilem w niedziele.

Jarocińskie Rytmy Młodych i Antyfest Antyradia łączą siły i swe bogate tradycje! Wszystko po to, by ze zdwojoną mocą szukać kolejnych rodzimych talentów i ułatwić im stawianie pierwszych kroków w branży muzycznej. „JAROCIN – ANTYFEST ANTYRADIA” będzie największym przeglądem młodych zespołów w naszym kraju, konkursem organizowanym z należnym mu rozmachem i z wielkim finałem na legendarnym festiwalu. To będzie bez wątpienia przegląd jakiego jeszcze w Polsce nie było!

1 kwietnia stanowisko sekretarza anteny Radia ZET Gold obejmie Łukasz Borys. Będzie odpowiedzialny za koordynację pracy prezenterów oraz nadzór nad realizacją ramówki.

Dwie płyty, czterdzieści przebojów numer jeden dobrze znanych z anteny Radia ZET, polskie i zagraniczne gwiazdy, czyli jedenasta już odsłona składanki z serii „Muzyka Radia ZET”.

Po ponad 15 latach na antenie Radia ZET, stacja podjęła decyzję o zakończeniu emisji cyklu programu "Świat według blondynki" prowadzonego przez Beatę Pawlikowską. Ostatni odcinek pojawił się w niedzielę, 20 marca.

W czwartkowy wieczór w warszawskim Hard Rock Cafe ogłoszono wyniki 10. edycji rockowych nagród „Płyta Rocku Antyradia”. Wśród nagrodzonych za 2015 rok znaleźli się: Motorhead, Kabanos, Florence Welch, Anja Orthodox, Bruce Dickinson, Tomasz Lipnicki, Iron Maiden oraz Chemia. Statuetki wręczyli prowadzący Antyradia.

Beata Kozidrak odebrała z rąk dziennikarzy Radia ZET symboliczną "Złotą Płytę na przebój nr 1". W ogłoszonym plebiscycie słuchacze za największy przebój artystki i zespołu Bajm uznali "Białą armię".

17 marca podczas gali w warszawskim Hard Rock Cafe zostaną ogłoszone wyniki „Płyty Rocku Antyradia 2015” – prestiżowych rockowych nagród muzycznych. Statuetki zostaną wręczone już po raz dziesiąty. Uroczystość będzie transmitowana w Antyradiu.

Mariusz Smolarek, dotychczasowy szef anteny Antyradia, objął stanowiska redaktora naczelnego i dyrektora programowego stacji.

%s1 / %s2
- +