asdd

Pon Wt Śr Czw Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Archiwum

Wyszukaj w Centrum Prasowym

Planeta FM przedstawia pierwszą odsłonę klubowej serii wydawniczej „Ibiza Project”. Jednopłytowe wydawnictwo to mastermiks przygotowany przez DJ’a DIO.

Fundacja Radia ZET przyjęła nową strategię. Od teraz skoncentruje swoje działania na pomocy dzieciom z chorobami serca.

Za największy przebój w historii Radia ZET słuchacze uznali piosenkę „(I’ve Had) The Time of My Life” z filmu „Dirty Dancing”.

Dzisiaj, 3 stycznia, pod hasłem „Born To Party” rusza kampania wizerunkowa Planety FM. Od nowego roku zmienia się również liner stacji. Na antenę wprowadzono nową oprawę dźwiękową, a na słuchaczy czeka konkurs, w którym codziennie do wygrania m.in. iPady.

31 grudnia Radio ZET będzie nadawać poranne „Dzień dobry bardzo” z pl. Konstytucji w Warszawie. Wieczorem szykowany jest specjalny program i bezpośrednie relacje z koncertu „Sylwestrowa Moc Przebojów”, na który zapraszają Prezydent m. st. Warszawy, telewizja Polsat i Radio ZET.

W Sylwestra Antyradio przyzna tytuł „Polewki Roku 2010”, a wieczorem zaprosi słuchaczy na odjechaną, rockową prywatkę „na żywo”.

Chilli ZET jest kolejną, po Radiu ZET, stacją należącą do Grupy Eurozet, która posiada rozbudowaną wersję aplikacji dla urządzeń firmy Apple .

Antyradio zostało jedynym rockowym partnerem medialnym XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W Radiu ZET w Wigilię mnóstwo gości, świątecznych tematów, a wieczorem – tradycyjne kolędy. W pierwszy i drugi dzień Świąt na słuchaczy czeka spotkanie z „Dziennikarzem XX-lecia” – Jerzym Baczyńskim, Redaktorem Naczelnym tygodnika „Polityka”.

Planeta FM ogłasza drugą edycję sylwestrowego lansu. Stacja zabierze swoich słuchaczy na niezapomnianą imprezę sylwestrową 2010/2011 w wersji dla VIPów.

%s1 / %s2
- +