asdd

Badania przedwyborcze Antyradia

„Jedyne wiarygodne badania przedwyborcze” to hasło akcji społecznej Antyradia, której celem jest propagowanie diagnostyki nowotworowej. Jej partnerami są zespół Chemia, Fundacja Rak’n’Roll oraz Hard Rock Cafe.

W najgorętszym okresie przedwyborczym, na ulice największych polskich miast ruszyły pielęgniarki w kitlach Antyradia, zachęcając do przedwyborczych badań... piersi i prostaty. Akcję zainaugurowano w Warszawie. Kolejne agitacje odbywają się w Katowicach, Wrocławiu, Trójmieście, Poznaniu, Łodzi i Krakowie. Do diagnostyki nowotworowej na antenie zachęcają też znani polscy rockmani.

Każdy, kto dostarczy do Antyradia potwierdzenie przeprowadzenia badań otrzyma płyty i gadżety grupy Chemia. Będzie też mógł wziąć udział w specjalnym koncercie zespołu, 3 listopada w Hard Rock Cafe w Warszawie.

Akcja "Badań przedwyborczych" ruszyła 15 października i potrwa do wyborów.

Nie pierwszy raz Antyradio w sposób niestandardowy zwraca uwagę na sprawy społecznie istotne. W akcji „Przeżyj własną śmierć” przybliżało społeczeństwu polskiemu problematykę transplantologii.

Tym razem partnerami Antyradia, pomysłodawcy "Badań przedwyborczych", są: zespół Chemia, Fundacja Rak'n'Roll oraz Hard Rock Cafe.

%s1 / %s2
- +