asdd

"Cała Polska śpiewa kolędy z Radiem ZET i TVP1"

Miasto Gdańsk, Radio ZET i Telewizyjna Jedynka zapraszają do Gdańska na świąteczny koncert gwiazd „Cała Polska śpiewa kolędy z Radiem ZET i Telewizyjną Jedynką”, który odbędzie się 22 grudnia (wtorek). Będzie go można wysłuchać 24 grudnia po 16.00 na antenie Radia ZET i zobaczyć 25 grudnia o godz. 18.30 w TVP1.

Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia gdańszczanie spotkają się na wspólnym śpiewaniu kolęd. Tym razem koncert „Cała Polska śpiewa kolędy z Radiem ZET i Telewizyjną Jedynką” odbędzie się 22 grudnia w Centrum św. Jana. Początek o godzinie 19.00. W świąteczną atmosferę wprowadzą gwiazdy polskiej muzyki: Ania Wyszkoni, Rafał Brzozowski, Natalia Szroeder, Sound’n’Grace, Grzegorz Hyży, Mateusz Ziółko, Basia Kurdej-Szatan oraz Rafał Szatan. Zaśpiewają najpiękniejsze kolędy. Koncert poprowadzą Ilona Ostrowska (TVP1) oraz Tomasz Florkiewicz (Radio ZET).

Obowiązują bezpłatne wejściówki.

Koncert „Cała Polska śpiewa kolędy” wspierają kampanie na antenach Radia ZET, Telewizyjnej Jedynki, w Onecie oraz prasie (m.in. „Fakt” i „Super Express”).

%s1 / %s2
- +