asdd

EURO 2016 w Radiu ZET

Codzienne specjalne piłkarskie magazyny, jeszcze więcej wiadomości sportowych, godzinny program w niedziele – futbolowe nowości na antenie Radia ZET w okresie EURO 2016.

Piłka nożna to temat, który będzie królował w Radiu ZET do 10 lipca, czyli do dnia zakończenia Mistrzostw Europy we Francji. Już 6 czerwca rusza „Euro ZET – mistrzowski magazyn piłkarski”. Codziennie od poniedziałku do piątku po 15.40 wszystko o ostatnich przygotowaniach do EURO 2016. Od 10 czerwca magazyn będzie można usłyszeć dwa razy dziennie – po 7.00 i 15.40. Prognozy, opinie ekspertów, wyniki meczów, wywiady z piłkarzami, informacje zza kulis i relacje wprost z Francji.

Od niedzieli, 12 czerwca, co tydzień między 20.00 a 21.00 Michał Korościel i Damian Michałowski poprowadzą „Euro ZET inaczej – mistrzowski magazyn piłkarski”, czyli podsumowanie wydarzeń na boiskach Francji i poza nimi. Program na serio i z przymrużeniem oka – także z udziałem słuchaczy.

W czasie EURO 2016 wiadomości sportowe w Radiu ZET będą emitowane pięć razy dziennie między 6.00 a 23.00, a prowadzący programy będą informować o wynikach meczów na bieżąco.

Do Francji stacja wysyła wóz transmisyjny i trzech reporterów: Mikołaja Kruka, Jana Bajorka i Marcina Kubata. Na co dzień będą przygotowywać relacje z miasteczka La Baule – bazy polskiej kadry oraz Paryża i innych miejsc, gdzie będą rozgrywane najważniejsze mecze mistrzostw.

Specjalny serwis informacyjny poświęcony EURO 2016 jest już dostępny na radiozet.pl – newsy, składy, terminarz rozgrywek, wyniki, tabele i relacje na żywo z najciekawszych meczów.

%s1 / %s2
- +