asdd

"Halo ZET" na wiosnę w Radiu ZET

Wiosenna ramówka Radia ZET m.in. z Justyną Dżbik-Kluge, która dołączyła do redakcji, nowym programem „Halo ZET”, dłuższą audycją Szymona Majewskiego oraz Marzeną Chełminiak i Czesławem Mozilem w niedziele.

Od 2 kwietnia Radio ZET modyfikuje dotychczasową ramówkę. Wieczorami pojawi się program „Halo ZET”, który poprowadzi nowy duet – Justyna Dżbik-Kluge i Marcin Łukasik. Codziennie od poniedziałku do czwartku (22-24) będą dyskutować ze słuchaczami o najciekawszych tematach dnia. Marcin Łukasik poprowadzi też codzienne pasmo „ZET na dobry wieczór” (20-22).

Od kwietnia program „Życie jak Marzenie” Marzeny Chełminiak będzie można usłyszeć w soboty i niedziele (10-14), a talk show „Bumerang Czesława” Czesława Mozila – w niedziele między 23 a 24. Program Szymona Majewskiego „Nie mam pytań” zostanie wydłużony do dwóch godzin (nd: 18-20).

Justyna Dżbik-Kluge jest dziennikarką radiowo-telewizyjną. W latach 2007-2016 była związana z Polskim Radiem. Ostatnio pracowała w radiowej Jedynce, a wcześniej w Czwórce. Prowadziła również programy w Telewizji Polskiej m.in. „Poziom 2.0” w TVP2, „Qadrans Qltury” w TVP Warszawa oraz „Rower Błażeja” w TVP1.

%s1 / %s2
- +