asdd

Jesienna odsłona Radia ZET

31 sierpnia Radio ZET rusza z jesienną ramówką. Zmieniają się prowadzący i formuła poranka „Dzień Dobry Bardzo”, jako nowość pojawią się: dzienne pasmo ”Od ucha do ucha” Marcina Sońty, sobotni program Marzeny Chełminiak „Życie jak Marzenie” oraz niedzielny wywiad Szymona Majewskiego „Nie mam pytań”. Radio ZET jesienią to również kontynuacja „ZET VIP LIVE”, w którym słuchacze będą wygrywać ekskluzywne koncerty polskich gwiazd w zaskakujących miejscach.

„Radio ZET jesienią to dużo nowości – wszystkie zawsze budzące pozytywną energię i emocje. Wykorzystujemy potencjał naszego zespołu i wychodzimy ze świeżymi pomysłami – nie robiąc jednak rewolucji. Radio ZET to dalej niezmiennie Muzyka, Informacje i Zabawa” w odpowiednich proporcjach.” – powiedział Jarek Paszkowski, p.o. redaktora naczelnego Radia ZET.

Poranki „Dzień Dobry Bardzo” w Radiu ZET poprowadzą Agnieszka Kołodziejska i Tomasz Florkiewicz. Program w nowej odsłonie codziennie w godzinach 6.00-10.00. „Dzień Dobry Bardzo” będzie miało formułę nowoczesnego, energetycznego morning show budzącego pozytywne emocje. W programie pojawią się goście – muzyczne gwiazdy, aktorzy i celebryci. Bohaterem „Dzień Dobry Bardzo” będzie też Kamil Nosel i jego zarażający humor. „Nosel kręci na zlecenie” oraz nowość – „Nosel odkrywa Amerykę” będą integralnymi częściami pasma. W nowej produkcji prowadzący zgodnie ze swoim temperamentem ujawni absurdalne odkrycia naukowców.

Częścią pasma pozostaje kultowy „Gość Radia ZET” Moniki Olejnik (po 8.00), czyli program rozpoczynający dzień w polskiej polityce.

Od 10.00 do 14.00 Marcin Sońta – mistrz ciętej riposty – poprowadzi program „Od ucha do ucha” wprawiając wszystkich w dobry nastrój. W paśmie znajdzie się również znana słuchaczom produkcja Szymona Majewskiego „Sensacje XXV-lecia Radia ZET”, czyli nieznane fakty, ciekawe historie i tajemnice stacji „oczami” Szymona oraz wracające po letniej przerwie „Okruszymki – z fabryki sucharków Szymona” .

„Uważam ZET” ze znanym duetem Damiana Michałowskiego i Michała Korościela rozpocznie się już o 14.00.

Od poniedziałku do piątku od 18.00 do 20.00 Marcin Wojciechowski i jego „ZET na punkcie muzyki” rozpocznie muzyczny rajd przez przeboje numer jeden. W programie ciekawostki ze świata muzycznego show biznesu. W piątki i soboty od 20.00 stacja zagra „ZET Dance” z muzyką przy której rusza się na parkiet. Wieczory od poniedziałku do czwartku zamknie „ZET na dobry wieczór” (20.00-0.00).

W sobotnie poranki słuchaczy powita Radomir Wit w programie „Weekend Wita” (6.00-10.00). W niedziele o 7.00 Beata Sadowska i Radomir Wit zaproszą na „Aktywnie bardzo w Radiu ZET” (7.00-9.00). Program poświęcony aktywnemu spędzaniu czasu wolnego. Co warto robić, jak bezpiecznie uprawiać sport i przygotowywać się do treningów, porady ekspertów i konkursy z nagrodami.

W weekendy będzie można usłyszeć m.in.: Siódmy dzień tygodnia” Moniki Olejnik, „Listę Przebojów Radia ZET” Marcina Wojciechowskiego, „Świat według Blondynki” Beaty Pawlikowskiej oraz „ZET za kółkiem” Joanny Zientarskiej i Michała Adamiuka.

Weekend w Radiu ZET to również dwie nowości. Autorski, sobotni program Marzeny Chełminiak „Życie jak Marzenie” oraz niedzielny „Nie mam pytań” Szymona Majewskiego.
„”Życie jak Marzenie” będzie programem o celebrowaniu życia pod każdą jego postacią. Będziemy rozmawiać o wszystkim, o czym lubimy sobie pogadać w sobotę przy kawie. Między innymi o jedzeniu, pasjach, stylu życia, rozwoju osobistym. Pojawią się w nim książki, filmy, podróże. Zapraszam wszystkich, bez względu na płeć. A przy okazji - wreszcie się wyśpię” - mówi Chełminiak.

„Taniec z Bryndalem”, którego prowadzący pozostaje na antenie ZET Chilli zastąpi cykl wywiadów Szymona Majewskiego „Nie mam pytań”.

„Tradycyjny Szymonowy wywiad będzie głęboki jak rzeka, szeroki jak morze, pełen zwrotów akcji, nieprzewidywalny, z miejscem na refleksje i głębokie przemyślenia doświadczonego już dziennikarza i męża. Jako pantoflarz zdecydowałem też, że elementem „Nie mam pytań” będzie też autorskie pytanie od mojej żony.” – mówi prowadzący
Od września na antenę powraca "ZET VIP LIVE". To elitarne koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej w wyjątkowych i nietypowych lokalizacjach (byliśmy już na basenie, w palmiarni i baszcie w Krakowie). W ramach projektu Radio ZET będzie również wysyłać słuchaczy na największe światowe imprezy muzyczne.

%s1 / %s2
- +