asdd

Konrad Piasecki promuje "Gościa Radia ZET"

Rusza kampania promująca nową odsłonę programu „Gość Radia ZET”. Bierze w niej udział Konrad Piasecki.

Konrad Piasecki zadebiutował 5 września w roli prowadzącego „Gościa Radia ZET” (dni powszednie, po 8.00). Został też twarzą kampanii telewizyjnej i internetowej promującej program, którego jest gospodarzem.

„Od dzisiaj, oprócz standardowej autopromocji na antenie Radia ZET, wspieramy nową odsłonę „Gość Radia ZET” – naszego flagowego programu publicystycznego, również w mediach zewnętrznych. W przygotowanych reklamach Konrad Piasecki zaprasza na swój program i mówi o autorskim przepisie na dobry wywiad” – mówi Agnieszka Szozda, dyrektor marketingu Grupy Eurozet.

30-sekundowe spoty będzie można zobaczyć w telewizjach: TVN, TVN24, TVN BiŚ i TV Puls. Kampania objęła również internet, w tym Onet, Wirtualną Polskę, tvn24.pl, a także inne serwisy o tematyce biznesowej i informacyjnej.

Koncepcję kreatywną spotów przygotował Filip Haman Tofi Production we współpracy z Działem Promocji Radia ZET. Ten sam dom kreatywny był odpowiedzialny za produkcję. Planowaniem i zakupem mediów zajął się Zenith Optimedia Group i dział online Grupy Eurozet.

Nowy spot Radia ZET można zobaczyć tutaj.

%s1 / %s2
- +