asdd

Mariusz Smolarek szefem Antyradia

Mariusz Smolarek, dotychczasowy szef anteny Antyradia, objął stanowiska redaktora naczelnego i dyrektora programowego stacji.

Obecnie będzie w pełni odpowiadać za program Antyradia, raportując bezpośrednio do Jarosława Paszkowskiego, redaktora naczelnego Radia ZET i szefa stacji radiowych Grupy Eurozet. Od 29 lutego jest jednocześnie współprowadzącym nowy program poranny rozgłośni „Dobry, zły i brzydki”, który można usłyszeć od poniedziałku do piątku między 7 a 10.


„Mariusz to doskonały fachowiec, który zna Antyradio jak mało kto. Ma moje pełne zaufanie, czego wyrazem jest obecny awans i przekazanie szerokiej autonomii w podejmowaniu decyzji programowych. Jestem pewien, że ze swoich nowych obowiązków wywiąże się doskonale, sprawdzając się zarówno w roli menadżera jak i porannej gwiazdy” – powiedział Jarosław Paszkowski.


Mariusz Smolarek całe życie zawodowe był związany z radiem. Zaczynał w 1995 roku w Radiu Live w Częstochowie. W kolejnych latach pracował w RMF FM i Radiu Złote Przeboje. W 2005 roku dołączył do katowickiej redakcji Antyradia. Prowadził własne programy „Saysmologia” oraz „Łowcy”. W 2008 roku został szefem katowickiego oddziału stacji, a w 2013 roku przeniósł się do Warszawy, obejmując stanowisko szefa anteny Antyradia.

%s1 / %s2
- +