asdd

Nowe programy i nowi prowadzący w Antyradiu

Od poniedziałku, 29 lutego, poranek Antyradia poprowadzi nieprzewidywalne trio – Mikołaj „Joak” Janusz, Michał Migała i Mariusz Smolarek. Do zespołu dołączył Kuba Olszewski. Po 9 latach przerwy wraca audycja „Cube”. Na antenie pojawią się też zupełnie nowe programy.

Już o 5.30 słuchaczy Antyradia od poniedziałku do piątku obudzi Kuba Olszewski, który do niedawna był związany z Rock Radiem. Do 7.00 poprowadzi program „Ranny kojot”. O 7.00 na antenie pojawi się poranek „Dobry, zły i brzydki” prowadzony przez Mikołaja „Joak” Janusza, Mariusza Smolarka i Michała Migałę, który przeszedł z radiowej „Czwórki”, a wcześniej pracował w Rock Radiu. Będzie to radiowe show, obok którego nie da się przejść obojętnie.

O 10.00 w odświeżonej odsłonie powraca „Ostry dyżur” Aleksandra Ostrowskiego. Od 12.30 do 15.00 dobrze znana „U Ciecha” Łukasza Ciechańskiego, czyli piętnowanie absurdów otaczającego nas świata. Motoryzacja widziana oczami Joanny Zientarskiej i Włodzimierza Zientarskiego od 15.00 do 17.00 w „Odjechanych”. Kultowa „Kasporologia” Tomasza „Kasprola” Kasprzyka, czyli wszystko, co warto wiedzieć o świecie muzyki rockowej w nowej porze – od 17.00 do 20.00. Najbardziej rockową listę przebojów, czyli „Turbo TOP” Przemysława Frankowskiego będzie można usłyszeć między 20.00 a 22.00.

W każdy poniedziałek o 22.00 rozpocznie się nowy dwugodzinny talk-show „Na ostrzu noża”, którego gospodarzem będzie Aleksander Ostrowski. We wtorki, środy i czwartki nie zabraknie „Makakartu” i „Makakafonii” Piotra Szarłackiego.

Nowości pojawią się również w weekendy. W soboty po 9 latach przerwy wraca legendarny „Cube” Przemysława „Jah Jah” Frankowskiego, w którym zadaniem słuchaczy będzie odnalezienie Strażnika Cube ukrytego w labiryncie komnat mrocznego sześcianu (10.00-13.00). Z kolei od 20.00 do 22.00 zagości „Urwany film” – kontrowersyjny program, w którym Łukasz Ciechański będzie rozmawiać z bywalcami rockowych pubów, klubów i ogródków piwnych. W niedziele między 10.00 a 13.00 Kuba Olszewski zaprosi na subiektywny „Ranking kojota”, czyli zestawienia tego, co najgorsze, najlepsze, najdziwniejsze, najśmieszniejsze, najbardziej niesamowite… Dwugodzinne spotkanie z „Klasyczną listą przebojów” rozpocznie się o 13.00, a poprowadzi je Marcin Bąkiewicz.


Nowa ramówka Antyradia obowiązuje od 29 lutego.

%s1 / %s2
- +