asdd

Nowy poranek w Antyradiu

Od jutra (5 maja), od 6.00 do 10.00 rano „Piękna i bestia” – nowa poranna audycja w ramówce Antyradia. Poprowadzą ją Joanna Zientarska i Łukasz „Ciechan” Ciechański.

Łączy ich jedno: wszystko ich dzieli. Ona piękna, dojrzała, rozsądna, on… nie za bardzo. Ona wyważona i cierpliwa, on… nie tak bardzo. Ona walczy ze stereotypami dotyczącymi kobiet, on… nie do końca. Dwa żywioły, które połączy studio Antyradia. Codziennie od poniedziałku do piątku – „Piękna i bestia”.

Niezmiennie gospodarzem pasma „Ostry dyżur” (10.00-13.00) pozostaje Aleksander „Ostry” Ostrowski. Pasmo 13.00-15.00 poprowadzi Kuba Olszewski. Pozostałe pozycje pozostają bez zmian.

Joanna Zientarska:
Prezenterka radiowa i telewizyjna, dziennikarka motoryzacyjna. Od urodzenia wychowywana w zapachu benzyny i palonej gumy. Głęboko wierzy w to, że miejsce kobiety NIE jest w kuchni. Miejsce kobiety NIE jest za plecami mężczyzny. Na co dzień udowadnia, że ma większe jaja niż niejeden facet. Bierze udział w rajdach przeprawowych. Kocha terenowe auta i bije rekordy samochodami na torach w całej Europie. W pracy energiczna i pełna werwy, w domu spokojna i wyciszona. Dojrzała, realizująca się zawodowo kobieta. Lubi wieczorem przy lampce wina czytać dobrą książkę. Na antenie Antyradia od ponad 8 lat.

Łukasz „Ciechan” Ciechański:
Muzyk, prezenter radiowy oraz wielki fan motoryzacji. Może nie do końca super jeździ na torze, ale za to ma najgłośniejszy wydech w okolicy. Wierzy w większość stereotypów dotyczących kobiet. Tropi absurdy życia codziennego i mówi wielkie NIE płynięciu z prądem. Wielki zwolennik teorii, że kolumna basowa MUSI mieć 3 metry sześcienne, bo inaczej nie działa. Co chwila kupuje sobie nowe zabawki. Całe mieszkanie ma zawalone basami. Nie potrafi usiedzieć w miejscu dłużej niż 5 minut. 16-latek w ciele 30-latka z nadwagą. Na antenie Antyradia od ponad 7 lat.

%s1 / %s2
- +