asdd

Olga Kozierowska w Radiu ZET Chilli

Po kilkumiesięcznej przerwie na antenę Radia ZET Chilli wraca Olga Kozierowska – prowadząca audycję "Sukces pisany szminką". Weekendowe pasmo „Nastaw się na chill out” 11.00-19.00 poprowadzą Dominika Biegańska i Martyna Wawryło.

„Sukces pisany szminką” to autorski program Olgi Kozierowskiej, który na antenie Radia ZET Chilli będzie można ponownie usłyszeć w każdą sobotę między 10.00 a 11.00. Audycja poświęcona jest przede wszystkim kobietom w świecie nauki, biznesu, nowych technologii, ale i kultury. Już od 10 września prowadząca zaprasza na dużą dawkę praktycznej wiedzy, motywacji i energii w Radiu ZET Chilli.

Dominika Biegańska słuchaczom Radia ZET Chilli znana jest przede wszystkim ze swojego zamiłowania do kulinariów. W programie "Szczypta Chilli" w każdą sobotę (13.00-14.00) wraz ze swoimi gośćmi pobudza kubki smakowe. Teraz w soboty i niedziele między 11.00 a 19.00 naprzemiennie z Martyną Wawryło - na co dzień zastępcą dyrektora muzycznego Radia ZET Chilli - wprowadzi słuchaczy w weekendowy nastrój. W programie przewodnik po najciekawszych wydarzeniach kulturalnych, informacje o nowościach wydawniczych i muzyka, która nastawia na chill out.

%s1 / %s2
- +