asdd

"Polska wybiera" - wspólny wieczór wyborczy Polsatu, Polsat News i Radia ZET

W wyborczą niedzielę, 25 października, Polsat i Polsat NEWS wspólne z Radiem ZET przygotowują najważniejszy politycznie wieczór ostatnich lat. Gospodarzami w studiu Telewizji Polsat będą Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała, a w studiu Radia ZET Paula Michalik i Roman Osica. Reporterzy obu stacji będą relacjonować w duetach, jednocześnie w Polsat News i w Radiu ZET.

Wieczór wyborczy "Polska wybiera" w Polsat News rozpocznie się już o 20:30, a w Polsacie i w Radiu ZET o 20:55 i potrwa do późnych godzin nocnych. To będzie wieczór, w czasie którego jednocześnie w telewizji i w radiu zostaną podane pierwsze sondażowe wyniki wyborów do parlamentu. W programie m.in.: wspólne relacje ze sztabów wyborczych, gorące komentarze, opinie i goście. Dziennikarze będą pracować w parach: jedna osoba z Polsat News i jedna z Radia ZET.

Partnerska współpraca Polsat News z Radiem ZET

Będzie to pierwszy wspólny wieczór wyborczy Polsat News i Radia ZET. W sześciu sztabach wyborczych (Platformy Obywatelskiej, Prawa i Sprawiedliwości, Zjednoczonej Lewicy, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Nowoczesnej i Kukiz 15) będą obecni reporterzy obu stacji, którzy wspólnie, na żywo będą nadawać stamtąd relacje. Dziennikarskie duety stworzą tego wieczoru: Beata Lubecka (Polsat News) i Łukasz Konarski (Radio ZET); Marta Kurzyńska (Polsat News) i Jacek Czarnecki (Radio ZET); Dominika Długosz (Polsat News) i Mariusz Gierszewski (Radio ZET); Michał Giersz (Polsat News) i Daniel Wrzos (Radio ZET); Dariusz Ociepa (Polsat News) i Anna Józefowicz (Radio ZET); Piotr Witwicki (Polsat News) i Danka Woźnicka (Radio ZET).

Wieczór wyborczy "Polska wybiera" jest zwieńczeniem wspólnego programu Polsat News i Radia ZET pod tym samym tytułem, nadawanego od połowy września od poniedziałku do piątku o 22.00 w Polsat News.

%s1 / %s2
- +