asdd

Przebój nr 1 Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak odebrała z rąk dziennikarzy Radia ZET symboliczną "Złotą Płytę na przebój nr 1". W ogłoszonym plebiscycie słuchacze za największy przebój artystki i zespołu Bajm uznali "Białą armię".

Aż trudno uwierzyć, że Beata Kozidrak występuje na muzycznej scenie już od 38 lat! Dla niej jakby czas zatrzymał się w miejscu. To jedna z najbardziej utytułowanych wokalistek w Polsce. Przez cztery dekady wylansowała wraz grupą Bajm kilkadziesiąt przebojów, a wśród nich dobrze wszystkim znane "Piechotą do lata", "Józek, nie daruję ci tej nocy", "Nie ma wody na pustyni", "Dwa serca, dwa smutki", "Biała armia", "Ta sama chwila", "Szklanka wody", czy "Myśli i słowa".

W minioną sobotę podczas koncertu w katowickim Spodku z rąk Agnieszki Kołodziejskiej i Tomasza Florkiewicza z Radia ZET odebrała "Złotą Płytę na przebój nr 1". Całe wydarzenie było rejestrowane i będzie je można zobaczyć w Polsacie podczas zbliżających się świąt wielkanocnych. Wśród wielu przebojów nie zabraknie nagrodzonej "Białej armii".

W ramach tegorocznej trasy koncertowej "Bingo Tour" Beata i Bajm odwiedzą kilkanaście polskich miast.

%s1 / %s2
- +