asdd

Przy świątecznym stole z Radiem ZET

Świąteczna muzyka, znani goście, wizyta w domu Majewskich i specjalne wydania programów tak zapowiadają się tegoroczne święta w Radiu ZET.

W Wigilię o 10.00 Marzena Chełminiak zaprosi na „Święta jak marzenie”. Gościem programu będzie Aleksander Doba, który opowie m.in. o świętach na oceanie. „ZET na święta” 14.00-16.00 poprowadzi Mateusz Ptaszyński. Z kolei o 16.00 rozpocznie się wigilijny wieczór z kolędami non stop.

W pierwszym dniu świąt „Przy świątecznym stole” ze znanymi postaciami świata muzyki, kultury i sportu będą rozmawiać Marzena Chełminiak, Marcin Wojciechowski i Justyna Dżbik. Wśród zaproszonych gości są m.in.: Radosław Majdan, Kasia Miller, Antek Smykiewicz, Kasia Cerekwicka, o. Paweł Gużyński, Kayah, Natalia Szroeder, Janina Ochojska, Kinga Baranowska i inni.
Rozmów będzie można słuchać cały dzień, od godz. 10.00 do 20.00.

W poniedziałek natomiast „Przy świątecznym stole” Radia ZET od godz. 7.00 zasiądą Tomasz Michniewicz, Ania Wyszkoni oraz Janusz Panasewicz. O 10.00 rozpocznie się czterogodzinny program „Święta u Majewskich”, czyli specjalne łączenia z domem Magdy i Szymona Majewskich, którzy w swoim dobrze znanym stylu będą relacjonować przebieg drugiego dnia świąt. Od 14.00 do 18.00 w „ZET na święta” o świątecznych zwyczajach porozmawia ze słuchaczami Justyna Dżbik. O 18.00 rozpocznie się specjalnie wydanie „Nie mam pytań na święta”, którego gościem będzie aktor Bartłomiej Topa. Natomiast od godz. 20.00 Tomasz Zimoch porozmawia z Krzysztofem Kaliszewskim, trenerem Anity Włodarczyk o jej planach na przyszłość i tegorocznych prezentach. Z kolei największe świąteczne przeboje z lat 1984-2016 będzie można usłyszeć w specjalnym wydaniu „Z archiwum ZET” Piotra Sworakowskiego.

%s1 / %s2
- +