asdd

Wakacje z Radiem ZET Gold

Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, mnóstwo niespodzianek dla słuchaczy i „Największe przeboje wszech czasów”. Tak zapowiada się tegoroczne lato w Radiu ZET Gold.

Od 27 czerwca, o niepowtarzalny, wakacyjny nastrój między 6.00 a 10.00 dba ekipa porannego programu „Zawsze rano Radio ZET Gold” – Anna Chmiel i Jerzy Piasny. Po 10.00 startuje codzienne pasmo „Cudowne Lato”, w którym uroki najgorętszej pory roku odkrywają Małgorzata Kościelniak, Piotr Sworakowski, Paweł Chowaniec i Witold Lazar, a w weekendy Magdalena Kasperowicz i Piotr Opoka.

Od 11 lipca do końca wakacji, od poniedziałku do piątku, słuchacze będą mogli wziąć udział w nowej muzycznej zabawie „Poszukiwany, poszukiwana”, w której zadaniem będzie odnalezienie ukrytego na antenie przeboju dnia. Do wygrania weekendy w SPA oraz nowoczesne zegarki. Z kolei w porannym programie wakacyjna odsłona konkursu „Tak czy nie”, w którym do zdobycia są zestawy wakacyjnych prezentów z limitowanej kolekcji Radia ZET Gold.

Po 18.00, w interaktywnej audycji „Masz wiadomość!”, każdy ze słuchaczy może przekazać swoje pozdrowienia z wakacji wraz z dedykowaną piosenką.

Latem nie zabraknie też spotkań z Bogdanem Fabiańskim, który dwa razy dziennie (8.10, 15.45) opowiadać będzie o największych gwiazdach, przebojach i najciekawszych wydarzeniach z historii muzyki lat 70. i 80.

Tego lata słuchacze wybiorą też najbardziej lubiane utwory w plebiscycie „Wakacyjny przebój wszech czasów”.

W pierwszym tygodniu wakacji od 10.00 do 14.00 Radio ZET Gold nadaje na żywo z plenerowego studia usytuowanego na plaży w Mielnie, a na 1 lipca szykuje specjalny program urodzinowy z wieloma atrakcjami dla słuchaczy.

%s1 / %s2
- +