asdd

"Zaraz będzie ciemno" Jurka Owsiaka w Antyradiu

„Zaraz będzie ciemno” to nowy program Jerzego Owsiaka, którego będzie można słuchać w każdy poniedziałek od 20.00 w Antyradiu. Dwie godziny spotkania z najlepszą koncertową muzyką rockową z Przystanku Woodstock i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Premiera 4 lipca.

Każda audycja będzie miała swojego muzycznego bohatera, w każdej będzie muzyczny konkurs. Każda to również wyjątkowe notowania plebiscytu „Złotego Bączka” – woodstockowej narody publiczności dla najlepszych wykonawców. Niesamowity klimat niezwykłego festiwalu „Przystanek Woodstock” i świata Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Żywiołowy prowadzący i niebanalne rozmowy. Ważnym wyróżnikiem programu będzie jego interaktywny charakter. Tutaj każdy głos słuchaczy nie pozostanie bez echa, stając się pretekstem do antenowego dialogu. Dwie godziny adrenaliny, rock&rolla i spontanicznie reagującej kilkusettysięcznej publiczności najpiękniejszego festiwalu świata. Na antenie Antyradia w każdy poniedziałek od 20.00 do 22.00.

Jerzy Owsiak to dziennikarz radiowy i telewizyjny. Swoją radiową twórczość rozpoczął w końcu lat 80-tych na antenie legendarnej Rozgłośni Harcerskiej. Następnie prowadził radiowy program "Brum" (w latach 1991 – 1994) na falach Programu III Polskiego Radia. Audycja ta w latach 1994-1999 zmieniła nazwę na "Się kręci". Jerzy Owsiak był także autorem programu "Kręcioła", nadawana przez Program Pierwszy Polskiego Radia. Był także autorem kilku wydań autorskich audycji na falach radia RMF FM. W roku 2007, po kilkuletniej przerwie, powrócił do radia. 4 lutego na antenie radia WAWA Jurek zainaugurował Dźwiękoszczelny Magazyn Jurka Owsiaka. Następnie audycję o tej samej nazwie prowadził w Radiu Eska Rock. Od stycznia 2012 roku Jerzy Owsiak znów pojawił się na falach radiowej Trójki, reaktywując legendarny program "Się kręci". Po 226 audycjach, w czerwcu 2016 roku, Jerzy Owsiak zakończył współpracę z nową dyrekcją Programu III Polskiego Radia, reagując w ten sposób na zmiany programowe i personalne jakie w ostatnich tygodniach dotknęły redakcję Trójki.

%s1 / %s2
- +