asdd

Stacje radiowe

Marki Grupy Eurozet:

Radio ZET

Radio ZET to jedna z największych i najpopularniejszych ogólnopolskich stacji radiowych. Codziennie dostarcza milionom słuchaczy rzetelnych informacji, starannie dobraną muzykę (format AC) oraz zapewnia zabawę na wysokim poziomie. Swój program adresuje do dorosłych Polaków w wieku 28-49 lat. Od początku istnienia stacja stawia na profesjonalizm i osobowości.

Chillizet

Chillizet to sieć stacji radiowych, kierująca swój program do wszystkich, którzy szukają własnej strefy komfortu i relaksu. Swoim słuchaczom oferuje starannie wyselekcjonowaną muzykę w klimacie chilloutowo-jazzowym. To wyjątkowy przewodnik po światowych trendach, wielkomiejskim stylu, najważniejszych wydarzeniach kulturalnych i poczucie humoru na najwyższym poziomie. Stanowi alternatywę dla codziennej oferty rozgłośni mainstreamowych.

Meloradio

Meloradio powstało z myślą o tych, którzy każdego dnia poszukują odprężenia i wytchnienia od natłoku codziennych zajęć. Lubią zwolnić tempo, aby poczuć się dobrze. Nadaje w 22 polskich miastach.

Antyradio

Antyradio. Najlepszy rock na świecie - to najdłużej istniejąca rockowa sieć radiowa w Polsce. Korzysta z 16 nadajników, obejmujących zasięgiem największe miasta Polski. Słynie z bezkompromisowego spojrzenia na rzeczywistość i silnych osobowości antenowych. Program kieruje do wszystkich chodzących własnymi ścieżkami, nie poddających się masowej popkulturze i lubiących odważnie patrzeć prawdzie w oczy.

Radio PLUS

Radio PLUS. Przeboje z nutą nostalgii. Ponadregionalna sieć rozgłośni lokalnych, kierująca program do wszystkich, którzy oczekują sprawdzonych i znanych przebojów, potwierdzenia tradycyjnych wartości, a oprócz ważnych informacji politycznych i sportowych liczą na wieści ze swojego miasta i okolicy. Chcą poznać plany lokalnych władz, dowiedzieć się o działaniach parafii i miejscowego biskupa, czy usłyszeć jakie ma dla nich propozycje ich dom kultury.

Planeta.fm

Planeta.fm to radio internetowe adresowane do ludzi młodych i aktywnych, ceniących sobie przede wszystkim muzykę klubową. Jest dostępna pod adresem www.planeta.fm.

RRM

RRM Dom Sprzedaży Radia zajmuje się sprzedażą antenowego czasu reklamowego stacji należących do Grupy Eurozet oraz działalnością brokerską
dla innych uczestników rynku radiowego w Polsce.

Studio ZET

Studio ZET powstało jesienią 1990r. Jest jednym z największych i najważniejszych producentów reklamowych w Polsce. Zajmuje się produkcją reklam radiowych
i telewizyjnych, zarówno dźwiękowo jak i wizyjnie. Zespół Studia ZET tworzą: producenci, realizatorzy dźwięku, kompozytorzy, scenarzyści, montażyści, lektorzy
i wokaliści.

Eurozet Live

Eurozet Live to marka dedykowana projektom cross-mediowym oraz marketingowi miejsc i wydarzeń.

%s1 / %s2
- +