asdd

Radio ZET

Radio ZET to jedna z największych i najpopularniejszych ogólnopolskich stacji radiowych. Codziennie dostarcza milionom słuchaczy rzetelnych informacji, starannie dobraną muzykę (format AC) oraz zapewnia zabawę na wysokim poziomie. Swój program adresuje do dorosłych Polaków w wieku 28-49 lat. Od początku istnienia stacja stawia na profesjonalizm i osobowości.

Radio ZET zostało założone przez Andrzeja Woyciechowskiego w 1990 roku jako pierwsza komercyjna rozgłośnia w Warszawie. W 1994 roku stało się stacją ogólnopolską. Jest medium silnie opiniotwórczym i cieszy się bardzo dobrym wizerunkiem biznesowym. Rozgłośnia gra w formacie AC (Adult Contemporary). Jej grupą docelową są kobiety i mężczyźni w wieku 28-49 lat. Do najbardziej znanych osobowości radia należy zaliczyć m.in. Marzenę Chełminiak, Konrada Piaseckiego, Szymona Majewskiego, Kamila Nosela czy Agnieszkę Kołodziejską.

Od 2005 roku z inicjatywy rozgłośni wręczana jest Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego za najlepszy materiał dziennikarski łamiący stereotypy, wykraczający poza schematy i zaglądający za kulisy otaczającej nas rzeczywistości. Stacja organizuje liczne cykliczne imprezy plenerowe. Wśród nich należy wymienić m.in. „Zimę z Radiem ZET” i letnią trasę koncertową „Lato ZET i Dwójki” (2011-2015) z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Radio ZET jako pierwsza ogólnopolska rozgłośnia radiowa w Polsce zorganizowała konkurs smsowy dla słuchaczy. Od 1990 roku rozdała miliony złotych, setki samochodów i tysiące innych nagród.

Radio ZET. Przeboje numer 1

Więcej na www.radiozet.pl.

%s1 / %s2
- +