Radio Pogoda jest stacją dla wszystkich tych, którzy kochają piosenki sprzed lat - te, które wywołują uśmiech na twarzy i niezawodnie kojarzą się z najpiękniejszymi melodiami. To radio stworzone z myślą o tych, którzy kochają muzykę z lat 50., 60., 70. i 80. XX wieku oraz oczekują ciekawych programów, poruszających istotne tematy. Radio Pogoda spełnia wszystkie te kryteria, pamiętając także o dobrej rozrywce i dużej dawce pozytywnej energii, której dostarczają codziennie prowadzący stacji, w tym m.in. Zygmunt Chajzer i Robert Janowski.

W radiu oprócz muzyki przywołującej wyjątkowe wspomnienia, prezentowane są też co godzinę najświeższe informacje z kraju i ze świata, wraz z aktualną prognozą pogody. Radio Pogoda to stacja, która w myśl hasła „Najpiękniejsze melodie”, pozwala odbiorcy powrócić do minionych lat i przeżyć je na nowo raz jeszcze. To pierwsza taka rozgłośnia w Polsce skierowana do grona odbiorców w dojrzałym wieku, którzy do tej pory nie mieli swojego miejsca w radiowym eterze. 

Radia na żywo można słuchać w największych ośrodkach miejskich w Polsce, ale także w internecie - transmisja radia dostępna jest za pośrednictwem strony www.radiopogoda.pl oraz dedykowanej, darmowej aplikacji.

CZĘSTOTLIWOŚCI RADIA POGODA

Kraków 102,4 FM, Opole 104,1 FM, Poznań 103,4 FM, Warszawa 88,4 FM, Gdańsk 87,8 FM, Bydgoszcz 103,5 FM, Wrocław 106,1 FM, Śląsk i Zagłębie 94,5 FM

www.radiopogoda.pl