Czym się zajmujemy? Jedni mówią o nas, że sprzedajemy marzenia, inni, że powietrze. I jedno i drugie jest po części prawdą. W rzeczywistości oferujemy naszym klientom czas reklamowy na antenach stacji radiowych i powierzchnie na naszych serwisach internetowych.

Nasze biuro powstało w 1992 roku, dwa lata po stworzeniu przez Andrzeja Woyciechowskiego Radia ZET, naszego flagowego okrętu. Przygotowujemy strategie mediowe dla naszych klientów. Sukcesywnie rozbudowujemy naszą ofertę i narzędzia w odpowiedzi na zapotrzebowania rynku i zmieniający się świat.

Chcemy być blisko naszych Klientów, dlatego działamy nie tylko w Warszawie, ale jesteśmy obecni w całej Polsce. Integralnymi działami w biurze reklamy, które pozwalają nam bardziej kreatywnie, kompleksowo i profesjonalnie odpowiadać na potrzeby Klientów są:

Dział Akcji Specjalnych - najbardziej  kreatywni z nas. Zespół specjalistów, którzy przygotowują akcje specjalne "szyte na miarę" na naszych antenach i w internecie. Pokazują jak niestandardowo można wykorzystać radio do celów reklamowo-wizerunkowych.

Eurozet Live - marka dedykowana projektom eventowym i cross-mediowym. Dzięki temu działowi możemy wyjść z naszymi markami, a zatem i Klientami, poza antenę.

Studio ZET - specjaliści od aranżacji dźwięków. Profesjonaliści, którzy kreują i produkują spoty radiowe, korzystając ze sprawdzonych copywriterów i bogatej bazy lektorów.

Dział Wsparcia Sprzedaży - analitycy, którzy wyciskają z dostępnych badań (m.in. Radio Track, TGI, Ad Expert) wszelkie dane niezbędne do przygotowania optymalnych strategii radiowych i analiz rynku

Co robimy?

Planujemy
Planujemy
Badamy
Badamy
Analizujemy
Analizujemy
Kreujemy
Kreujemy
Doradzamy
Doradzamy
Produkujemy
Produkujemy