Grupa Eurozet prezentuje nowe pakiety handlowe Audio ZET Boost oraz Audio ZET, które wprowadzają radykalną zmianę na polskim rynku radiowym. Zawierają one unikatowe rozwiązania reklamowe na poziomie lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim. Dzięki połączeniu siły produktów Eurozetu i Grupy Radiowej Agory, dysponujemy największym portfolio na polskim rynku, obejmującym dziewięć, spośród dwudziestu, najczęściej słuchanych stacji radiowych w Polsce, w tym: Radio ZET, TOK FM, Radio Złote Przeboje, Antyradio, Radio Plus, Radio Pogoda, Meloradio, Rock Radio i Chillizet oraz 63 stacje lokalne wchodzące w skład Pakietu Niezależnych.

AUDIO ZET BOOST

Pakiet obejmuje największe portfolio stacji radiowych na polskim rynku.  W skład pakietu Audio ZET Boost wchodzą aż 135 rozgłośnie, w tym ogólnopolskie Radio ZET, ponadregionalne: TOK FM, Antyradio i Chillizet, sieci rozgłośni lokalnych: Meloradia, Radia Pogoda, Rock Radia i Radia Plus oraz 63 stacje lokalne należące do Pakietu Niezależnych.

Większość stacji Grupy Eurozet nadaje głównie w miastach, ale dzięki ogólnopolskiemu Radiu ZET i współpracy z niezależnymi stacjami lokalnymi, reklamodawca uzyskuje dostęp do słuchaczy mieszkających także w małych miastach i na wsi. Docieramy do wszystkich!

Pakiet stanowi znakomite narzędzie do komunikacji ogólnopolskiej. Dodatkowo jest najlepszym rozwiązaniem dla klientów pragnących komunikować się ze słuchaczami miejskimi.

Plansza

AUDIO ZET

 • Emisja każdego spotu odbywa się jednocześnie w 71 stacjach radiowych - w ogólnopolskim Radiu ZET, w ponadregionalnym Radiu TOK FM, Antyradiu i Chillizet oraz w sieci rozgłośni lokalnych - w Radiu Złote Przeboje, Radiu Plus, Radiu Pogoda, Meloradiu oraz Rock Radiu. Dzięki temu połączeniu, pakiet swoim zasięgiem obejmuje wszystkie regiony Polski.
 • W ramach pakietu Audio ZET oferujemy emisję reklam w 45 największych miastach Polski, uzupełnioną o ogólnopolski zasięg Radia ZET. Dzięki temu połączeniu gwarantujemy dotarcie do słuchaczy z dużą siłą nabywczą w całej Polsce.
 • Szerokie portfolio stacji gwarantuje zrównoważone rozłożenie zasięgu pomiędzy miasta i wsie.
Plansza

CENNIKI POSZCZEGÓLNYCH STACJI

 • Radio ZET
 • TOK FM
 • Radio Złote Przeboje
 • Antyradio
 • Radio Plus (9)
 • Radio Pogoda
 • Meloradio
 • Rock Radio
 • Chillizet
 • Pakiet Niezależnych

Kontakt w sprawie kampanii reklamowych:

Dział Sprzedaży Bezpośredniej

tel.: +48 510 022 519
email: reklama[at]eurozet.pl

Dział Sprzedaży Agencyjnej

email: reklama-agencyjna[at]eurozet.pl
adres:
ul. Żurawia 8, 00-503 Warszawa
ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa

Pakiet Niezależnych

Pakiet Niezależnych

Pakiet Niezależnych to porozumienie handlowe niezależnych lokalnych stacji radiowych i Grupy Eurozet, które daje reklamodawcom unikatowy dostęp do lokalnych słuchaczy, zasięg w wymiarze ogólnopolskim oraz atrakcyjną cenę zakupu. W skład Pakietu wchodzą obecnie 63 rozgłośnie rozmieszczone na terenie całego kraju, które doskonale uzupełniają Radio ZET w kampaniach ogólnopolskich.

Dowiedz się więcej

Akcje specjalne, sponsoring, lokowanie produktu

Szukasz niestandardowych rozwiązań dla swojej marki? Istniejąca od 1995 roku Grupa Kreatywna Grupy Eurozet doradzi jak wyróżnić Twoją markę na antenie stacji. Projektujemy i realizujemy różne modele akcji dopasowanych do indywidualnych potrzeb reklamodawców. Akcje specjalne, sponsoring i product placement stanowią doskonałą alternatywę lub wsparcie dla tradycyjnych kampanii spotowych. Stwarzają możliwość interakcji marki ze słuchaczami, zaistnienia poza blokiem reklamowym i dotarcia z przekazem do grupy docelowej w niekonwencjonalny sposób.

Akcje specjalne, sponsoring, lokowanie produktu

Znadź nas