Rock Radio to jedyna tego typu stacja w Polsce - grająca klasykę rocka. Radio zaczęło nadawać 31 stycznia 2014 r.  Rock Radio to od zawsze wyrazista, pełna ciekawych osobowości i pomysłów stacja. Potrafi zaskoczyć niejednego znawcę rocka piosenką czy historią, zmobilizować swoich fanów do wspólnego grania znanych klasyków rocka.

Co godzinę na antenie radia można też usłyszeć najnowsze wiadomości z kraju i ze świata, prognozę pogody oraz informacje dla kierowców. Z pewnością każdy znajdzie tu „swój własny kawałek podłogi”. Lubisz muzykę rockową, do otaczającego świata podchodzisz z przymrużeniem oka? Już teraz włącz Rock Radio i przenieś się do alternatywnej rzeczywistości!

Rock Radio tworzy sieć stacji radiowych nadających w całym kraju. Streamingu radia na żywo można słuchać w serwisie www.tuba.fm oraz na stronie www.rockradio.pl oraz w aplikacjach mobilnych Rock Radio na systemy Android oraz iOS.

CZĘSTOTLIWOŚCI ROCK RADIA:

Warszawa 103,7 FM, Kraków 103,8 FM, Śląsk i Zagłębie 94,5 FM, Wrocław 106,1 FM, Opole 106,6 FM, Poznań 105,4 FM i Bydgoszcz 103,5 FM

www.rockradio.pl