Grupa Eurozet to nie tylko radio, lecz także serwisy internetowe takie jak Radiozet.pl, Antyradio.pl, Radiostacja.pl, Chillizet.pl, Planeta.pl czy Meloradio.pl, które z roku na rok dynamicznie rosną i przyciągają coraz więcej użytkowników. Reklamodawcom oferujemy skuteczne działania reklamowe zarówno crossmediowe, jak i wyłącznie online.

REKLAMA DISPLAY

Reklama display to nadal jedna z najbardziej popularnych sposobów komunikacji z potencjalnymi klientami. W ramach serwisów Grupy Eurozet powierzchnie reklamowe display można kupić zarówno w modelu tradycyjnym, jak i Programmatic. Współpracujemy w tym zakresie z największymi podmiotami działającymi na polskim rynku, co pozwala nam zaoferować nowoczesne kreacje reklamowe, najlepsze placementy i skuteczne dotarcie do odbiorców. 

STUDIO CONTENTOWE, CZYLI REKLAMA SZYTA NA MIARĘ

Content marketing to świetny sposób dotarcia do potencjalnych klientów i zbudowania z nimi długotrwałej relacji. Doskonale o tym wiemy, dlatego do dyspozycji reklamodawców mamy dedykowany zespół, który:

  • przygotowuje kreatywny pomysł na kampanię, która odpowiada zarówno na oczekiwania reklamodawcy, jak i potrzeby użytkowników naszych serwisów;
  • planuje kampanię w sposób umożliwiający dotarcie do precyzyjnie określonych użytkowników, potencjalnie zainteresowanych danym produktem lub usługą; 
  • tworzy unikalne treści doskonale dopasowane do specyfiki danego serwisu i potrzeb reklamodawcy;
  • zapewnia profesjonalną obsługę̨ projektu od A do ZET.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty reklamy internetowej.

ONLINE W Liczbach

https://www.eurozet.pl/
6

serwisów internetowych

10,9 mln

realnych użytkowników

72 mln

odsłon stron

* Źródło: Mediapanel, I 2023

KONTAKT

Reklama online Grupy Eurozet
Agnieszka Siluk
ul. Żurawia 8
00-503 Warszawa
tel kom: +48 515 177 039
e-mail: agnieszka.siluk@eurozet.pl

Aktualności